Pokaż/ukryj informację o istniejących skrótach klawiszowych

Skróty klawiszowe:

Włącz lektora.
Wyłącz lektora.

Warunki eksportu psów, kotów i fretek do Wielkiej Brytanii - informacja dla hodowli zainteresowanych wysyłką

Wyświetl stronę główną » Handel, import, eksport, przemieszczenia zwierząt » Warunki eksportu psów, kotów i fretek do Wielkiej Brytanii - informacja dla hodowli zainteresowanych wysyłką

W związku z występowaniem wścieklizny na terytorium Polski, Białorusi, Rumunii oraz Ukrainy mogących stanowić zagrożenie dla ludzi w związku z handlem zwierzętami towarzyszącymi, a także licznymi nieprawidłowościami wykrytymi przez służby Wielkiej Brytanii podczas kontroli urzędowych, władze tego kraju zdecydowały o wprowadzeniu środków specjalnych odnoszących się do przemieszczeń handlowych psów, kotów i fretek. 

Jednym z warunków uzyskania zezwolenia na eksport psów, kotów i fretek z Polski na terytorium Wielkiej Brytanii jest przekazanie szczegółowych informacji na temat zarejestrowanych hodowli zainteresowanych wysyłkami zwierząt do Wielkiej Brytanii.

W związku z powyższym, konieczne jest przekazanie danych hodowli, które są zainteresowane wysyłką zwierząt towarzyszących, do właściwych władz weterynaryjnych Wielkiej Brytanii.

W celu zgromadzenia i przekazania danych w powyższym zakresie, niezbędne jest uzyskanie zgód od zainteresowanych hodowców na przekazanie danych wrażliwych do kraju trzeciego tj. Wielkiej Brytanii, po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną. 

Klauzulę informacyjną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczono poniżej. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy dostarcvzyć do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Częstochowie do dnia 31.01.2023 r. 

Informacje

Dokumenty

Rejestr zmian

2023-06-21 11:45

Edycja artykułu - Katarzyna Paśnik

Filtrowanie bieżącej kategorii

Archiwum:

Oficjalna strona www

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Częstochowie
42-202 Częstochowa
ul. Tkacka 5
woj. śląskie

 

Poza godzinami urzędowania, w nagłych przypadkach wymagających interwencji Inspekcji Weterynaryjnej (np. zgłoszenie choroby zakaźnej) czynne są telefony służbowe: 577 093 377

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Strona Dziennika Ustaw Monitor Polski Oficjalna strona Biuletynu Informacji Publicznej

Szukaj w BIP

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.