Pokaż/ukryj informację o istniejących skrótach klawiszowych

Skróty klawiszowe:

Włącz lektora.
Wyłącz lektora.

Informacja

Wyświetl stronę główną » Komunikaty » Informacja

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Częstochowie informuje, że pozostające w obiegu formularze dwupodpisowe, dotyczące zgłoszenia do BP ARiMR czynności kupna  lub sprzedaży zwierząt gospodarskich oznakowanych miały zastosowanie do dnia 31.12.2020 r..

 Po dniu 31.12.2020 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nie udostępnia już podmiotom formularzy dwupodpisowych i przewiduje zastosowanie tylko tzw. jednopodpisowych formularzy (z możliwością podpisania zgłoszenia wyłącznie przez kupującego lub zbywającego zwierzęta).

 

Zgodnie z art. 12 ust. 7 pkt 1 ustawy z dnia 2 kwietnia 2004 r. o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt (Dz.U.2020.0.2001 t.j.) zgłoszeń w formie pisemnej należy dokonywać wyłącznie na formularzu jednopodpisowym udostępnionym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Informacje

Rejestr zmian

2021-01-25 09:46

Dodanie artykułu - Sara Knopik

Filtrowanie bieżącej kategorii

Archiwum:

Oficjalna strona www

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Częstochowie
42-202 Częstochowa
ul. Tkacka 5
woj. śląskie

 

Poza godzinami urzędowania, w nagłych przypadkach wymagających interwencji Inspekcji Weterynaryjnej (np. zgłoszenie choroby zakaźnej) czynne są telefony służbowe: 577 093 377

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Strona Dziennika Ustaw Monitor Polski Oficjalna strona Biuletynu Informacji Publicznej

Szukaj w BIP

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.